Wybierz język
top1

Wybierając naszą szkołę doświadczysz wyjazdów, zajęć lekcyjnych, obozów, profesjonalnych kursów zawodowych , które pomogą Ci w dalszym odnajdywaniu się wybranym przez siebie kierunku na przyszłość - Wiktoria

top2

Wybrałem tą szkołę ponieważ znajdują się tu bardzo interesujące profile, dzięki którym będę mógł rozwinąć swoje umiejętności i rozszerzyć zainteresowania. Uważam, że to był jeden z lepszych wyborów w moim życiu.
Zachęcam Was do wyboru tej szkoły! - Tymoteusz.

top3

Szkoła miała kierunek, który mnie interesował. Wybrałem szkołę ze względu na to, że technikum jest szkołą mundurową, za czym idą różne możliwości w późniejszych etapach życia. Uznałem też, że edukacja wojskowa może okazać się praktyczna - Sylwester.

top5

"Wybrałem tę szkołę ponieważ jest tu  łatwy dojazd oraz moi znajomi mówili, że jest tu dobra atmosfera i osoby  w szkole są przyjacielscy i pomocni"- Kacper

top4

Technikum Mundurowe ma wyznaczone wartości oraz skupia się na każdym uczniu, aby był wyedukowany w kwestiach edukacji i życiowych. Dzięki temu, że cała szkoła ma profil mundurowy wszyscy uczniowie są na równi i nikt nie czuje się wykluczony - Oliwia.

O technikum

Technikum Mundurowe w Grudziądzu powstało w 2021 roku przy Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Toruniu (zobacz akt powołania), jako rozwinięcie możliwości edukacji oferowanej przez stowarzyszenie ZDZ w Toruniu. Technikum Mundurowe w Grudziądzu oferuje absolwentom szkół podstawowych kształcenie w oddziałach realizujących program kształcenia zawodowego w specjalnościach:

 

  1. technik logistyk,
  2. technik informatyk.

Natomiast w ramach kształcenia mundurowego – zajęcia edukacji wojskowej, realizowane w oparciu o najnowsze i aktualizowane programy opublikowane przez MON. Programy kształcenia są zgodne z wymogami MEN i podlegają kontroli Kuratorium Oświaty.

 

Zapewniamy komfortowe warunki pracy, zajęcia z doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, sprzyjającą atmosferę. Stawiamy na jakoś – nie ilość. Liczba uczniów w klasach nie przekracza 25 osób, praktykujemy indywidualne podejście w procesie nauczania.

 

Uczymy praktycznie, podnosimy jakość wyposażenia i rozbudowujemy bazę dydaktyczną.

Realizacja programu wojskowego wprowadza do programu pracy szkoły silne elementy samodyscypliny, wytrwałości, radzenia sobie z trudnościami i fachową opiekę nauczyciela edukacji wojskowej.

 

Realizacja programu wojskowego wprowadza do programu pracy szkoły silne elementy samodyscypliny, wytrwałości, radzenia sobie z trudnościami i fachową opiekę nauczyciela edukacji wojskowej.

 

87-100 Toruń
ul. Żółkiewskiego 37/41
tel.: 56 659 85 25
faks: 56 659 85 35
info@zdz.torun.pl