Wybierz język
top1

Wybierając naszą szkołę doświadczysz wyjazdów, zajęć lekcyjnych, obozów, profesjonalnych kursów zawodowych , które pomogą Ci w dalszym odnajdywaniu się wybranym przez siebie kierunku na przyszłość - Wiktoria

top2

Wybrałem tą szkołę ponieważ znajdują się tu bardzo interesujące profile, dzięki którym będę mógł rozwinąć swoje umiejętności i rozszerzyć zainteresowania. Uważam, że to był jeden z lepszych wyborów w moim życiu.
Zachęcam Was do wyboru tej szkoły! - Tymoteusz.

top5

"Wybrałem tę szkołę ponieważ jest tu  łatwy dojazd oraz moi znajomi mówili, że jest tu dobra atmosfera i osoby  w szkole są przyjacielscy i pomocni"- Kacper

top3

Szkoła miała kierunek, który mnie interesował. Wybrałem szkołę ze względu na to, że technikum jest szkołą mundurową, za czym idą różne możliwości w późniejszych etapach życia. Uznałem też, że edukacja wojskowa może okazać się praktyczna - Sylwester.

top4

Technikum Mundurowe ma wyznaczone wartości oraz skupia się na każdym uczniu, aby był wyedukowany w kwestiach edukacji i życiowych. Dzięki temu, że cała szkoła ma profil mundurowy wszyscy uczniowie są na równi i nikt nie czuje się wykluczony - Oliwia.

Życie szkoły / galeria zdjęć

Spotkania w szkołach

W dniu dzisiejszym Technikum Mundurowe w Grudziądzu odwiedziło Szkołę Podstawową im. 16 Pułku Ułanów  Wielkopolskich w Grupie.

Dziękujemy za tak miłe przyjęcie!!!

 

Spotykamy się z uczniami klas ósmych, Grudziądzkich szkół podstawowych

W trakcie spotkań z ostatnim rocznikiem szkół podstawowych, przekazujemy im mnóstwo informacji o ofercie edukacyjnej naszego Technikum Mundurowego w Grudziądzu. 

Kolejny raz mogliśmy liczyć na wsparcie Technikum Mundurowego w Toruniu, której delegacja zaprezentowała walory i charakterystykę profilu mundurowego.

Prezentacja Technikum Mundurowego

Wychodzimy naprzeciw i spotykamy się z ósmoklasistami,

aby mogli nas lepiej poznać!!!

Tym razem odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 21 w Grudziądzu

wraz z przedstawicielami Technikum Mundurowego w Toruniu

Ślubowanie Kadetów Toruń

Zobacz!!!

Za chwilę i Ty ubierzesz mundur i będziesz tworzył/a swoją własną historię przyszłości.

87-100 Toruń
ul. Żółkiewskiego 37/41
tel.: 56 659 85 25
faks: 56 659 85 35
info@zdz.torun.pl